Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
XXII Otwarte Biegi Uliczne Śmigla
23.05.2015 r.

W słoneczną sobotę 23.05.2015 r. odbyły się Biegi Uliczne Śmigla. Już po raz 22 osoby lubiące biegać stanęły na linii startu. Rywalizacja odbywała się w kilkunastu kategoriach wiekowych i na kilku dystansach.
Naszą szkołę reprezentowała grupa młodych sportowców. Wszyscy uczestniczyli w biegu głównym. Trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej kobiet zajęła Marika Zarabska, a piąte Patrycja Wojtkowiak. W klasyfikacji wiekowej 17-19 lat pierwsze miejsce zajęła Weronika Ruskowiak, trzecie Marcelina Gindera, czwarte Weronika Jaśkowiak. W rywalizacji chłopców w klasyfikacji wiekowej 17-19 lat pierwsze miejsce zajął Dominik Marcinkowski, trzecie Karol Konieczny, dalsze miejsca zajęli Norbert Sikora, Mikołaj Czarnecki, Dawid Kozłowski. Nauczyciel wf naszej szkoły Łukasz Złotkowski w biegu głównym zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.
W klasyfikacji drużynowej ZSP w Nietążkowie zajął 1 miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych.

Miłosz Sibilski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej